1.jūnijs Tētu basketbola turnīrs

Atzīmējot 1. jūniju – Starptautisko bērnu aizsardzības dienu, pirmsskolas izglītības iestādē tika organizēts tētu basketbola turnīrs. Tajā piedalījās tēti no sešām grupām, kuri ar lielu aizrautību un sportisku garu pārstāvēja savas grupas. 

Turnīra laikā valdīja patīkama un draudzīga atmosfēra. Laukumā netrūka cīņas spara, azartisku spēles momentu un pozitīvu emociju. Īpašu noskaņu radīja bērni un ģimenes, kuri aktīvi juta līdzi spēlētājiem un ar skaļām ovācijām iedrošināja komandas.

Pēc spraigām un interesantām spēlēm tika noskaidroti turnīra uzvarētāji:

1. vieta – 3. grupa “Mārītes”
2. vieta – 4. grupa “Taurenīši”
3. vieta – 11. grupa “Zaķēni”/ 1.grupas “Saulītes” un 6.grupas “Ezīši” jauktā komanda

Pateicamies visām  komandām par dalību, sportisko attieksmi un lielisko noskaņojumu! Paldies arī atbalstītājiem par skaļajām ovācijām un pozitīvajām emocijām, kas palīdzēja radīt īstus sporta svētkus. Šis pasākums vēlreiz apliecināja, cik svarīga ir ģimenes, bērnu un izglītības iestādes sadarbība, veidojot kopīgas un priecīgas atmiņas. 

Vai informācija bija noderīga? vai